خدمات ماشین لباسشویی ال جی در پیشدادکار

شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از طریق فرم روبرو درخواست تعمیر و یا از طریق بخش تماس،با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02126317403

  خدمات

  ماشین لباسشویی

   ال جی

  تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی، با سابقه‌ای درخشان،برای تعمیر لوازم خانگی خود کافی است با شماره تلفن های موجود درسایت تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید.

  شماره تماس : 02126317403

  مناسب ترین

  قیمت و کیفیت

  پیشداد کار مجموعه ای خدماتی است که از سال 1398 در فضای وب فعالیت خود را آغاز نموده است این مجموعه خدماتی یکی از ده ها مجموعه ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی است

  • گارانتی نود روزه برای قطعات
  • سریعترین در ارائه خدمات
  • دارای متخصصین با تجربه
  • الویت ما تعمیر قطعات
  • تعمیر قطعه
  • ضمانت

  تعویض و سرویس فیلتر یونیزه

  فیلتر یونیزه سر راه وردی آب وصل می‌شود تا جرم و رسوب وارد دستگاه نشود

  رفع مشکل آبگیری نکردن

  اگر ماشین لباسشویی شما مشکل آبگیری دارد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

  رفع مشکل صدای زیاد

  با راهنمایی کارشناسان ما مشکل صدا و لرزش ماشین لباسشویی خود را حل کنید.

  خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

  عیب یابی تخصصی

  کارشناسان ما با بروزترین تجهیزات در سریع ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا می کنند

  تعویض شلنگ تخلیه و آبرسانی

  با تعویض شلنگ و خرطومی از هدر رفت آب جلوگیری کنید.

  رفع مشکلات برد و برنامه ریزی

  مشکلات موجود در برد و برنامه ریزی ماشین لباسشویی به راحتی قابل رفع هستند.

  خدمات

  خدماتی که ما برای تعمیرات ارائه می دهیم

  اعزام نیروی متخصص

  بعد از تماس شما با مجموعه ما نیروی متخصص به محل شما اعزام خواهد شد

  بررسی و رفع ایراد

  بعد از بررسی مشکل و تشخیص با تایید شما اقدام به رفع آن خواهد شد

  تعمیر قطعه

  در صورت قابلیت تعمیر قطعه نیروی اعزامی در محل تعمیر و رفع عیب می کند

  ضمانت

  در صورت تعویض و یا تعمیر قطعه ای از دستگاه،ضمانت و گارانتی ارائه می گردد

  خدمات تعمیر و نصب ماشین لباسشویی ال جی

  تمام خدمات فنی این مجموعه با وجود تجهیزات و نیروهای متخصص در محل شما انجام پذیر است.

  ابرشرکت ال‌ جی ابتدا با نام گلداستار تأسیس گردید. در ۱۹۵۹ با تولید نخستین رادیو کره‌ ای به عنوان پیام‌ آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. این ابرشرکت در ماه نوامبر ۱۹۶۲ نخستین تلفن کره‌ای، در ژانویه ۱۹۶۵ نخستین یخچال کره‌ای، در اوت ۱۹۶۶ نخستین تلویزیون سیاه‌ وسفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ نخستین تهویه مطبوع کره‌ای را ساخت. ال‌جی در مارس ۱۹۶۸، نخستین شعبه خود را در خارج از کشور در نیویورک و در اوت ۱۹۷۸ نخستین نمایندگی فروش خود را در ایالات متحده آمریکا تأسیس نمود. با هدف پیشرفت، این ابرشرکت در ژانویه ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ادغام شده و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال‌ جی الکترونیکس تغییر یافت. پس از ادغام و سیر تحولات در سال ۱۹۷۸ با صادراتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار مقام نخست را در صنعت الکترونیک کسب نمود. به دنبال این موفقیت در دسامبر ۱۹۹۱ با صادرات ۲ میلیارد دلار لوازم خانگی مقام نخست را در جهان کسب نمود. در ۲۷ مارس ۱۹۹۵ با ارائه طرح چالش ۲۰۰۵، دومین تولد شرکت ال‌جی الکترونیکس شکل گرفت.

  شماره های مجموعه پیشدادکار
  پشتیبان برخط : 09124704598
  خط تماس داخلی: 02126317403
  خط تماس همراه: 09373465007
  ماشین‌های لباسشویی یکی از لوازمی است که در هر خانه ای لازم و ضروری است و کار را به قدری برای ما ساده کرده اند که برای شستن حتی لباس های کوچک هم ترجیح می‌دهیم لباسشویی را روشن کنیم و به این شکل به سادگی لباس‌ها را بشوییم؛ بنابراین شاید یکی از دستگاه‌ های ضروری منزل ما باشد و حتما خرابی آن باعث خلل می‌شود. پس بهتر است برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی سریع‌ تر آن اقدام کنیم و دستگاه را به کارشناس ماهر بسپارید.

  آیا برنامه های ماشین لباسشویی ها با هم تفاوت دارند؟

  برنامه های ماشین لباسشویی با هم تفاوتی ندارند ماشین لباسشویی شما ال جی است یا سامسونگ و بوش فرقی نمی کند. همه‌ از یک سری برنامه‌ مشترک برخوردارند. کافیست یکبار علامت های روی ماشین لباسشویی را کامل و دقیق بیاموزید.

  برنامه‌ی شستشوی Intensive یا متمرکز (مناسب برای شستن لباس‌های کثیف معمولی)

  طبق این برنامه ماشین لباسشویی  ابتدا با آبکشی و خیس کردن لباس را از کثیفی‌های سطحی پاک می‌کند. حالا به شکل معمولی به ادامه‌ی شستشو می‌پردازد. زمانی که می‌خواهید از چرک‌ مرده شدن لباس‌هایتان جلوگیری کنید این علامت روی ماشین لباسشویی بهترین گزینه‌ی مورد انتخاب شما خواهد بود.

  برنامه شستشوی Sport Wash یا Sports Wear (مناسب برای لباس‌های ورزشی)

  تفاوت بزرگ لباس‌های ورزشی با لبا‌س‌های معمولی در الیاف مورد استفاده‌ی آن‌هاست. در لباس‌های ورزشی معمولاً از الیاف مصنوعی برای پارچه استفاده می‌شود. حتماً هنگام ورزش در سالن متوجه شده‌اید که این لباس‌ها در برابر جذب قطرات عرق بدنتان مقاومت بیشتری نسبت به لباس‌های معمولی از خود نشان می‌دهند. اما بوی عرقی که از آن‌ها به مشام می‌رسد بسیار بیشتر است. برای همین تقریباً پس از هر بار استفاده از این لباس‌ها باید آن‌ها را شست. نکته‌ی مهم در رابطه با این لباس‌ها همین است. آن‌ها آن‌ قدر کثیف نمی‌شوند که نیاز به یک شستشوی حسابی داشته باشند. اما نیاز داریم به صورت مکرر و نسبتاً زیاد آن‌ها را بشوییم. در این حالت اگر از برنامه‌ی شستشوی مناسب برای آن‌ها استفاده نشود به زودی کهنه می‌شوند و خواهند پوسید، یا از فرم اولیه‌ خود خارج خواهند شد. برنامه‌ی شستشوی ورزشی به گونه‌ای عملیات شستشو را انجام می‌دهد تا لباس‌ها بیش از حد نیازشان شسته نشوند و در ماشین لباسشویی نمانند. فقط یک نکته، آن هم اینکه بهتر است قبل از شستشو توسط ماشین لباسشویی با افزودن آب دمای لباس‌های ورزشی را کاهش دهید تا از آسیب به آن‌ها جلوگیری شود.

  برنامه شستشوی Duvet (مناسب برای شستشوی پتو، ملحفه و مخمل و انواع الیاف مصنوعی)

  زمانی که می‌خواهید لباس‌های مخمل یا پتو و ملحفه و بالشت را بشویید، باید به درجه‌ی دمای آب و دور چرخش شستشو توجه کنید. اما این همه‌ی ماجرا نیست. معمولاً این دسته از الیاف مواد شوینده را در خود نگه می‌دارند. حتماً پس از شسته شدن لباس‌های مخملتان بوی مایع لباسشویی را حس کرده‌اید. ماندن مواد شوینده در لباس‌های مخمل و ملحفه‌ها فقط به بو گرفتن آن‌ها منجر نمی‌شود. بلکه به مرور ممکن است باعث ایجاد بیماری‌های پوستی و آلرژیک شود. برای رفع این مشکل باید با فشار آب بیشتر لباس‌هایتان را بشویید و لباس‌ها با آب بیشتری مرحله‌ی آبکشی را بگذرانند. این باعث می‌شود مواد شوینده کاملاً از پارچه‌ها شسته شود. تنظیم تمام این مراحل قدری پیچیده و سخت است. اما اگر در شستشو از برنامه‌ی Duvet استفاده کنید ماشین لباسشویی همه‌ی این کارها را متناسب با جنس الیاف مورد نظر انجام می‌دهد. فقط یک نکته باقی می‌ماند. اگرچه شستشوی پتو با ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است، اما بهتر است پتوها را با ماشین لباسشویی نشویید. شستشوی پتو می‌تواند صدمات جدی به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

   

  شماره های مجموعه پیشدادکار
  پشتیبان برخط : 09124704598
  خط تماس داخلی: 02126317403
  خط تماس همراه: 09373465007

   

  پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی ال جی

  در اینجا سعی بر این است تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد آن را بدانید و راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنید.

  • کد خطا یا ارورهای لباسشویی ال جی (LG)

  گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست. حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.

  UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
  EI یا AE: خطای نشت آب
  OE: خطای تخلیه
  PF: خطای قطع ناگهانی برق
  PE: خطای سنسور فشار
  LE: خطای موتور DD
  UE: خطای عدم تعادل دیگ
  DE: خطای سوئیچ درب
  NC: خطای ماژول NFC

  مشکلات عدم کارکرد ماشین لباسشویی ال جی

  شاید یکی از نگران کننده‌ترین ایراد در هر دستگاهی، مشکل روشن نشدن آن باشد.هنگام مواجه شدن با این مشکلات بهتر است اول راه حل‌های قابل انجام در منزل را خودتان انجام دهید. در صورتی که مشکل برطرف نشد حتما برای رفع ایراد، کار را به متخصصان بسپارید.

  لباسشویی ال جی روشن نمی‌شود

  ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمی‌شود

  لباسشویی ال جی روشن نمی‌شود

  اگر ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود،بررسی کنید تا مطمئن شوید پریز برق مشکلی نداشته باشد. برای کنترل پریز می‌توانید دستگاه دیگری را به همان پریز برق بزنید تا معلوم شود جریان برق برقرار است یا نه.
  از سه راهی جهت برق استفاده نکنید. لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد. در صورتی که دستگاه دیگر مثل سشوار با این محافظ یا سه راهی کار می‌کند باز هم تاکید می‌شود دستگاه به صورت مستقیم به پریز برق زده شود.
  در نهایت اگر با چک کردن این موارد دستگاه روشن نشد، احتیاج است که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط کارشناس متخصص انجام شود.

  ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمی‌شود

  در این مواقع حتما مواردی را که در ادامه بیان خواهد شد را بررسی کنید:

  چک کنید که درب ماشین لباسشویی کاملا” بسته شده باشد و کلید START را زده باشید.

  دقت داشته باشید که کلید قفل کودک را فعال نکرده باشید. چون در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی‌شود و پیغام CL روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد و یا چراغ CHILD LOCK روشن می‌شود که در این صورت باید آن را غیرفعال کنید.

  حتما چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد .

  دکمه TIME DELAY جهت شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار کند. دقت کنید که این کلید را فعال نکرده باشید.در لباسشویی‌های بدون تسمه در بعضی برنامه‌هایی (مثل COTTON و SYNTHETIC ) دستگاه همان ابتدا زمان نمی‌دهد و شروع به آبگیری نمی‌کند و بعد از چند دور چرخش (فعال شدن سنسور وزن لباس) زمان می‌دهد و شروع به آبگیری می‌کند.

  نکته دیگر این که حتما قواره لباس‌ها را چک کنید. چون در مواقعی که بیش از حد، یا کم تر از حد، لباس داخل ماشین ریخته شود، دچار مشکل عدم تعادل می‌شود و شروع به کار نمی‌کند .

  در نهایت اگر ماشین لباسشویی خطا ( LE، PE، Te و … ) می‌دهد نشان دهنده یک ایراد در دستگاه هست و طبیعتا در این حالت نمی‌تواند شروع به کار کند تا ایراد رفع شود. برای آگاهی از علت ارورهای لباسشویی می‌توانید به قسمت خطاهای متداول دستگاه‌ها مراجعه نمایید.

  دقت نمایید که باید بعد از زدن دکمه START به مدت یک دقیقه صبر کنید تا ماشین وارد برنامه شستشو شود. اگر مجموع این موارد چک شد و ایراد ناشی از این موارد نبود حتما دستگاه باید به صورت تخصصی بررسی شود.

  مشکلاتی که در شستشو ماشین لباسشویی ممکن است به وجود آید :

  در زندگی‌های ماشینی امروزه، که صرفه جویی در وقت و انجام دادن کارها در کمترین زمان برای ما اهمیت زیادی دارد اگر این مواردی که در ادامه گفته می‌شود در لباسشویی خود مشاهده کردید، بهتر است راه حل‌هایی که در ادامه خواهیم گفت را انجام دهید. در غیر این صورت نیاز به حل مشکل توسط تعمیرکار متخصص را دارید.

  مشکلات به وجود آمده در این خصوص به شکل زیر مطرح می‌شود:

  • لباسشویی ال جی لباس‌‌‌ها را خوب نمی‌شوید
  • در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ماند
  • بعد از پایان کار لباسشویی ال جی، لباس را که از داخل ماشین خارج می‌کنیم کاملا داغ است
  • بعد از پایان کار لباسشویی ال جی نرم کننده در جاپودری باقی مانده و استفاده نشده
  • لباسشویی لباس‌ها را پاره می‌کند

  لباسشویی ال جی لباس‌ها را خوب نمی‌شوید

  بهتر است اول مقدار لباس داخل دستگاه را چک کنید. اگر بیشتر از ظرفیت ماشین باشد طبیعتا خوب کار نخواهد کرد.

  1. منظور از ظرفیت ماشین لباسشویی مقدار مجاز لباس داخل دستگاه است، که بسته به جنس و برنامه انتخابی و ظرفیت ماشین لباسشویی فرق می‌کند.
  2. حتما مقدار شوینده را چک کنید، این مقدار باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد. (با توجه به دفترچه راهنما و راهنمای قید شده در روی پودر ماشین لباسشویی، مقدار مناسب پودر را تشخیص دهید)
  3. توجه کنید که انتخاب برنامه مطابق با لباس و میزان کثیفی موجود در آنها صورت گرفته است؟

  جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره، برنامه SYNTHETIC دمای آب 40 درجه، و برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم، ( کلا” لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند) برنامه COTTON و دمای 60 درجه توصیه می‌شود. جهت تمیز شدن بهتر لباس‌ها می‌توانید در برنامه COTTON و SYNTHETIC سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید.

  در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ماند

  درصورتی که لباسشویی شما به خوبی از پودر استفاده نمی‌کند، یا اینکه بعد از اتمام کار هنوز روی لباس‌ها کف می‌بینید، می‌تواند عوامل به وجود آورنده مختلفی داشته باشد. البته نوع و مقدار پودری که استفاده می‌کنید و اینکه در مخزن درست ریخته شده یا خیر، می‌تواند از جمله علت‌های باقی ماندن پودر یا کف روی لباس‌ها در ماشین لباسشویی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و دانستن راه حل‌های آن مراحل زیر را انجام دهید.

  1. حتما از پودر ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی از پودر دستی یا پودر صابون استفاده نکنید.
  2. پودر را فقط در قسمت «پودر اصلی» بریزید و بیشتر از نصف پودر ریخته نشود.
  3. در صورتی که پودر اضافه در قسمت «پیش شستشو» ریختید، حتما کلید PRE WASH را فعال کنید (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی‌شود).
  4. در زمان شستشوی « پرده و توری و ملحفه و…» از پودر کمتری استفاده کنید.
  5. دکمه PRE WASH یک برنامه پیش شسشتو یا جهت شستشو اضافه است که در برخی از مدل‌های لباسشویی وجود دارد (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی شود)، به همین جهت قسمت جاپودری آن جدا، احتیاج به پرکردن پودر دارد و اگر اشتباها در این قسمت پودر ریخته شود و کلید آن را فعال نکرده باشید به درستی نمی‌تواند ماشین لباسشویی شستشو را انجام دهد
  6. از برنامه RINSE برای تمیز شدن لباس می‌توانید استفاده کنید (البته بعضی از مدل‌ها این برنامه را ندارند).
  7. برنامه‌ی RINSE آبکشی اضافه است، در صورتی که که مدل لباسشویی شما این برنامه را داشته باشد، می‌توانید برای تمییز شدن و پاک شدن کف از روی لباس‌ها از این برنامه جهت آبکشی اضافه استفاده کنید.

  بنابر آنچه در اینجا گفته شد خرابی‌های لباسشویی در دنیای امروز همیشه وجود خواهد داشت. تعمیرکاران با تجربه برای تمام این مشکلات و خرابی‌ها راه‌حل‌های مناسبی پیدا کرده‌اند که می‌تواند به سادگی لباسشویی ال جی شما را تعمیر کند.
  پیشدادکار کی از باتجربه‌ترین مجموعه های تعمیر ماشین لباسشویی در دسترس شما خواهد بود. برای مراجعه تکنسین متخصص و کاردان درخواست تعمیرات لباسشویی خود را ثبت کنید و یا با شماره‌ی 09124704598 تماس بگیرید.

   

  شماره های مجموعه پیشدادکار
  پشتیبان برخط : 09124704598
  خط تماس داخلی: 02126317403
  خط تماس همراه: 09373465007

  ارسال درخواست

  در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

  شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 09124704598 تماس حاصل فرمایید.

  • دارای متخصصین با تجربه
  • گارانتی نود روزه برای قطعات
  • سریعترین در ارائه خدمات
  • الویت اول تعمیر قطعات