تعمیرات لوازم خانگی

از ما بپرسید


  آیا شما هم سوالی دارید؟

  سوالات پرتکرار کاربران

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا از فرم سمت راست با ما مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول کاربران

  هزینه چگونه و چه زمانی باید پرداخت شود؟

  شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

  در صورت عدم رضایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

  آیا امکان تهیه قطعات توسط خود ما وجود دارد؟

  بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

  برای حفظ حریم خصوصی چه اعتباری وجود دارد؟

  تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

  قبل از مراجعه تعمیر کار با من هماهنگی لازم خواهد شد؟

  بله، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

  در صورت بروز مجدد مشکل برای رفع آن هزینه دریافت می شود؟

  خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.