ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از مقالات کاربردی و آموزشی است که برای رفاه حال شما عزیزان در سایت قرار داده ایم از این دست مقالات در سایت پیشدادکار قرار خواهد گرفت.ارورها یکی از اتفاقات ناخوشایندی که قطعا از بروز آن خوشحال نمی شویم. ولی بسیار مهم است که به این هشدارها توجه نمایید و سریعا در راستای برطرف نمودن آنها اقدام نماییم. چرا که ممکن است در صورت تداوم آن ماشین لباسشویی با مشکلات جدی و پرهزینه تری نیز روبرو خواهید شد. خوشایند این است که تمامی ارورهای لباسشویی سامسونگ نیازی به رسیدگی توسط تکنسین متخصص ندارند و گاهی با انجام موارد ساده می توان به رفع خطای نمایش داده شده پرداخت. ما در این مقاله به بررسی این ارورها به خصوص مهمترین آن ها پرداخته ایم و برای هر یک راه حل ساده برای رفع آن را بیان کرده ایم. شما می توانید با شماره های 02126147316 و 02126147257 برای دریافت مشاوره جهت رفع ارور تماس حاصل نمایید و در صورت عدم رفع ارور میتوانید از طریق فرم زیر خدمات مارا رزرو و در سریع ترین زمان ممکن متخصصین ما به محل شما اعزام خواهند شد.

  ماشین لباسشویی های سامسونگ

  یکی مهمترین وسایل هر خانه‌ای ماشین لباسشویی است. ماشین لباسشویی‌های امروزی نقش پر رنگی در برآورده کردن یکی از اصلی‌ترین نیازهای زندگی روزمره ما یعنی نظافت، بازی می‌کنند، به همین دلیل به سرعت در حال پیشرفت هستند.ماشین‌های لباسشویی‌ جدید با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند.

  ماشین لباسشویی سامسونگ روش های نوینی برای شستشوی لباس با ایده های خاص به همراه کاهش مصارف آب و برق به همراه داشته است و در ظرفیت های مختلفی تولید و ارائه می گردد . ماشین لباسشویی سامسونگ همه ویژگی های لازم را برای تبدیل شدن به یک وسیله مطمئن زندگی را دارد .

  ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ

  در لباسشویی های دیجیتال سامسونگ در صورت بروز مشکل ،برای سهولت در امر عیب یابی وجلو گیری از آسیب رسیدن به بخش های دیگر لباسشویی سامسونگ،با ظاهر شدن ارور بر روی صفحه نمایش از ادامه کار ماشین لباسشویی جلوگیری می شود. ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ این امکان را فراهم میکند تا با مطالعه و افزایش اطلاعات در زمینه ارور ماشین لباسشویی سامسونگ بتوان به راحتی مشکل را شناسایی و در جهت برطرف کردن آن اقدام کرد.ما در مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تلاش کرده ایم تا ارور های ماشین لباسشویی را بصورت جامع و کامل خدمت شما هم وطنان ارائه دهیم.

  برای نصب و راه اندازی لباسشویی سامسونگ ابتدا شیلنگ های وردی را باید وصل کرد نکته مهم آب سرد باید به قسمت شیر برقی که برای لباسشویی تعریف شده وصل بشود و همین طور آب گرم به قسمت آب گرم باید وصل بشود که در هنگام استفاده از لباسشویی اختلال ایجاد نشود و یا قطعات آسیب نبیند و این عمل اشتباه ممکن است لباس هارو از بین ببرد شاید آبندی کردن شیلنگ ها کار دشواری باشد با ثبت سفارش و یا تماس با ما میتوانید از نصب دستگاه خود و تراز شدن و ابندی شدن شیلنگ های وردی اطمینان خاطر داشته باشید

  he1ویاhe2
  ارور لباسشویی he1 در سامسونگ کد خطای هیتر و یا المنت میباشد وقتی این ارور داده میشود یعنی آب بیش از حد گرم شده و خطراتی را به همراه دارد و حتی مشاهده شده است لباسشویی آتش گرفته هیتر بیش حد وارد مدار شده و باعث شده مخزن دیگ لباسشویی را از بین ببرد و بهتر است در مواقع مشاهده شدن این ارور با متخصصین شرکت پیشداد کار تماس حاصل کنید
  گاهی وقتها این ارور مربوط به سنسور هیتر NTC هم میباشد و ترمیستور اتصالات المنت و یا هیتر اتصلات سنسور دما برسی شود
  این کد خطا ممکن است در وسط برنامه نشان داده شود و در مدل های دیگری از لباسشویی سامسونگ ابتدای کار کد خطا داده میشود.
  ارور he2
  به طور دقیق گفته شود هیتر وارد مدار نمیشود و آب گرم نمیشود و این عمل ممکن است لباسها تمیز نشود و لکه روی لباس بماند با گرم شدن هیتر به اندازهای که برایش در برنامه های مختلف تعریف شده است باعث میشود در تمیز کردن لباسها تاثیر خیلیی مهم گذاشته شود.
  البته در بعضی مواقع دیده شده است ارور e5 لباسشویی سامسونگ و یا ارور e6 خرابی هیتر میباشد.
  شما میتوانید
  با ثبت سفارش و یا از طریق تماس در بهترین زمان ممکن تکنسین های متخصص و با تجربه شرکت پیشداد کار مشکل را بر طرف کنید
  ارور لباسشویی سامسونگ E2
  این کد خطا مشکل تخلیه نکردن آب میباشد شرکت پیشداد کار مرکز تخصصی لباسشویی سامسونگ قصد دارد با آموزش هایی بتواند برای بر طرف کردن ارور e2 به شما مردم عزیز کمک کند برای بر طرف کردن کد خطا e2 فیلتر پمپ را باز کنید و تمیز کنید اگر چیزی داخل فیلتر باشد ممکن است پمپ تخلیه نتواند تخلیه را به خوبی انجام دهد
  لباسشویی را جلو بکشید و شیلنگ خروجی را چک کنید که خم نشده باشد.
  اهم پمپ را چک کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید
  ولتاژ خروجی را از سمت برد الکترونیک اصلی را اندازه گیری کنید.
  ارور لباسشویی سامسونگ e3 و یا oe
  این کد خطا در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که لباسشویی آبگیری بیش از حد انجام میدهد ممکن است با بیش از حد ریختن پودر شوینده و یا مایع این ارور روی صفحه نمایش دیده شود.
  برای بر طرف کردن این ارور قطعه هیدروستات چک شود
  مخزن هیدروستات چک شود
  برد اصلی الکترونیک چک شود
  برای برطرف کردن ارور e3 و یا oe شرکت پیشداد کار با متخصصین با تجربه در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را برطرف میکنند
  ارور لباسشویی سامسونگ E4 و یا UE
  این ارور معمولا موقع ای رخ میدهد که لباسهای داخل دستگاه بالانس نمیباشد و یا اینکه دستگاه نمیتواند نیروی گریز از مرکز را انجام دهد
  نوع لباس خیلیی اهمیت دارد منظور این است که لباسها بهتر است ریز و درشت قاطی شود تا در داخل دیگ بالانس باشد و بهتر است کمی از لباسهای داخل ماشن کم شود و دوباره برنامه داده شود و شروع به کار کند.

  نکته : در برخی از مدل ها ارور E4 و یا UE مشکل از پمپ تخلیه میباشد که بهتر است در این مورد متخصصین با تجربه مراجعه کنن

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *